O nás

 

 Mateřská škola Zelená 73/A, příspěvková organizace.

NAŠE MATEŘSKÁ ŠKOLA MÁ DVĚ PRACOVIŠTĚ:

Mateřská škola Zelená 73/A

Mateřská škola Matrosovova 14/A, detašované pracoviště

 Patříte k moderním rodičům, pro které MŠ není jen „úschovna dětí“ ? Jste rádi, když se Vaše dítě všestranně   rozvíjí  přirozenou  cestou ve  skupině   vrstevníků? Vyžadujete   individuální  přístup  a respektování osobnosti dítěte?

Pak jste správně u nás !

Naší snahou je vytvoření klidného, harmonického prostředí bez stresů, kde budou děti veselé, kamarádské, radující se a mající zájem o dění ve školce.

V obou mateřských školách podporujeme harmonický a všestranný rozvoj dětí, připravujeme děti na úspěšný vstup do ZŠ.

MŠ Zelená 73/A  

Mateřská škola má pět tříd, běžné i speciální zaměřené na logopedickou péči, máme vlastní kuchyň, která byla již dvakrát oceněna za poskytování dietního stravování a zdravých, velmi chutných jídel. Všechny třídy jsou nově a esteticky vybaveny nábytkem, didaktickými i výukovými pomůckami. Provozní dobu zde máme od 6 do 17 hodin. V mateřské škole pracují plně kvalifikovaní pedagogové.

MŠ Matrosovova 14/A, detašované pracoviště

V MŠ jsou tři věkově smíšené třídy, které jsou vkusně vybavené novým nábytkem, přizpůsobeným dětem a prostředí třídy, samostatnou kuchyní s jídelnou, s lehárnou a tělocvičnou. Také v této mateřské škole poskytují kuchařky i dietní stravu a vaří velmi chutně a zdravě, za což byly také oceněny. Prostředí působí harmonicky a dýchne na vás rodinná atmosféra. Mateřská škola má také krásně zrekonstruovanou školní zahradu s mnoha herními prvky, ohništěm a amfiteátrem. Provozní dobu zde máme od 6 do 16 hodin. Ve mateřské škole pracují plně kvalifikovaní pedagogové.

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci  OP VVV prostřednictvím výzvy Šablony III Personální podpora pro děti z MŠ Zelená II v celkové výši 405 063,- Kč

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.