Aktuality

 VÝSLEDKY ZÁPISU NA ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

DOPIS STAROSTY MO MARIÁNSKÉ HORY A HULVÁKY - žádost o vyplnění dotazníku

Vážení rodiče,

jak už jistě víte, společně s otevřením prvních stupňů základních škol se po dvou měsících mimořádných opatření otevřou od pondělí 25. května také naše mateřské školy.

Abychom věděli jak nejlépe provoz znovuotevřených školek nastavit, vytvořili jsme pro Vás ve spolupráci s ředitelkami jednotlivých mateřinek dotazník, ve kterém zjišťujeme Vaši potřebu týkající se využití školek v následujícím období a také v době letních prázdnin.

Najdete ho na této adrese: https://forms.gle/WadfnH8XMX9TUDAb6

Zvořile Vás prosím, abyste dotazník vyplnili nejpozději do středy 20. května. Jeho vyplnění Vám zabere pouze několik minut a poskytne nám potřebné informace k vyhodnocení poptávky po místech v jednotlivých školkách. 

Uplynulé období jednotlivá školská zařízení využila pro nejrůznější opravy, na některých místech se malovalo, po celou dobu nouzového stavu jsme byli s ředitelkami škol v kontaktu a řešili potřebné záležitosti, abychom ve chvíli, kdy to bude možné, mohli dětem školky znovu zpřístupnit. Městský obvod Mariánské Hory a Hulváky jako zřizovatel svým příspěvkovým organizacím poskytl ochranné pomůcky, bezdotykové teploměry a dezinfekci, v rámci provozu školek budeme nově nuceni dodržovat také speciální bezpečnostní opatření vycházející z doporučení vlády a jednotlivých ministerstev.

Koronavirus nám všem způsobil řadu komplikací a přinesl nejrůznější omezení, na která jsme dosud nebyli zvyklí. Věřím, že také pro Vás situace způsobená výskytem viru a následným vyhlášením nouzového stavu a dočasným uzavřením školek nebyla jednoduchá a proto Vám děkuji za Vaši trpělivost. Snad už nyní bude jen lépe.

Dotazy týkající se provozu mateřských škol můžete směřovat na jednotlivé paní ředitelky, v dalších záležitostech jsou Vám samozřejmě také k dispozici pracovníci našeho úřadu (referent školství: paní Aneta Mišúnová, e-mail: misunova@marianskehory.cz, tel.: 599 459 227, mobil: 725 713 554).

Za vyplnění dotazníku Vám děkuji.

S přáním pěkného dne

Patrik Hujdus starosta

Informace k otevření MŠ

Mateřská škola bude znovu otevřena od 25. 5. 2020. Provoz bude pouze na budově MŠ Zelená. Provozní doba je upravena od 6:00 do 15:00hod. Doba od 15:00 bude vyhrazena k opuštění budovy po vyzvednutí dítěte. Vzhledem k omezenému počtu osob v šatnách, je třeba počítat s časovou prodlevou.

Podmínky provozu MŠ do konce školního roku 2019/2020  Informace pro rodiče k podminkam provozu

Při nástupu do MŠ bude nutno vyplnit  Čestné prohlášení

 

Prázdninový provoz

Vážení rodiče, jelikož se blíží zápis na prázdninový provoz (27. 5. 2020), nezbývá mnoho času. Prázdninový provoz bude probíhat tak jak byl nastaven a za přísných hygienických opatření. Zvažte, prosím, zda nutně potřebujete své dítě umístit do mateřské školy během prázdnin. Naše MŠ bude otevřena od 3. 8. do 21. 8. 2020. Náhradní MŠ v červenci jsou v provozu od 7. 7. do 24. 7. 2020.  Pokud opravdu potřebujete o prázdninách dítě umístit do mateřských škol, dejte nám tuto skutečnost vědět na e-mail zelena73@seznam.cz nebo se s námi spojte telefonicky na č. 724 319 405.

V ponělí 25. 5. si můžete vyzvednout v MŠ Zelená přihlášku na náhradní MŠ. Do naší MŠ přihlášku nepotřebujete, jen nahlásíte docházku (na srpen). Děkujeme za součinnost v této komplikované době.

 

Taneční škola Carmen pokračuje s výukou on-line. Přihlášené děti do Carmen budou dostávat prostřednictvím e-mailu odkazy na výuková videa. Pokud Vám žádný e-mail nedojde, kontaktujte prosím TŠ Carmen pro ověření Vaší e-mail adresy: L.SKOPALIKOVA@GMAIL.COM nebo 732268196.
Mockrát Vám děkujeme a přejeme hodně sil a zdraví.
Opatrujte se!!!
S přáním pěkného dne Lucie Skopalíková a Lukáš Čep

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.